טיפולי אסתטיקה לשימור העור ועיצוב ופיסול הפנים והחיוך

המרכז לאסתטיקה והשתלות שיניים בראשות ד"ר אריאל שוורץ, מציעים לכם מגוון רחב של טיפולים אסתטיים איכותיים לשיפור ושימור מראה עור הפנים ע"י ד"ר אריאל שוורץ שהינו בעל הסמכה לטיפולים אסתטיים בפנים החל מעיצוב ומילוי השפתיים כדי ליצור מראה של החיוך המושלם ועד למילוי קמטים תוך שימוש בחומרים האיכותיים והמובילים ביותר. השילוב בין תחום טיפולי האסתטיקה ורפואת השיניים משיג פתרונות מצוינים לבעיות אסתטיות רבות בחלל הפנים.

נגן וידאו
מילוי קמטים

מילוי קמטים

כולנו רוצים הופעה נאה וצעירה יותר, קמטים הם עניין  של גיל, גנטיקה ואורח חיים, אך ייתכן גם אם תנהלו אורח חיים בריא ומאוזן כי בגופכם קיימים גנים שלא גוזרים עליכם התקמטות מהירה. אזורי הקמטים יבואו באזור המצח, מעל השפה העליונה, מתחת לשפה התחתונה ובצדי השפתיים, בין הגבות ובצדי האף. במילים אחרות, היכן שיש עור יש סיכוי לקמטים. קמטים מטופלים על ידי מילויים בחומרים שונים, רובם בעלי השפעה זמנית וחולפת. אין הגבלת גיל, אולם רוב הפונים לטיפול למילוי קמטים הם נשים וגברים שחצו את גיל 40, אשר החל עורם לקבל קמטים.
בפגישת הייעוץ יאבחן ד"ר אריאל שוורץ את מצבך על פי מצב קמטים ויתאים לך טיפול בהתאם לנתונים פיזיים המיוחדים לך. הרופא יסביר לך איזה חומר מילוי בחר להזרקה ומדוע, את מהלך הטיפול בקמטים ואת תוצאות הטיפול הצפויות. לחלק מהחומרים יש לערוך בדיקת רגישות לפני הטיפול עצמו. כמו בכל טיפול אחר, גם כאן כדאי לשאול כל שאלה שעולה על דעתך במהלך הייעוץ, כדי שתרגישו בטחון מלא לפני הטיפול.

  • כל החומרים הזמניים בהם נעשה שימוש במרפאת ד"ר אריאל שוורץ למילוי קמטים הם בטוחים ומאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי.

 

 

הטיפול בקמטים

ד"ר אריאל שוורץ, בעל הסמכה לטיפולים אסתטיים באזור הפנים וחומרי ההזרקה למילוי קמטים במרכז מתחלקים ל-3 קבוצות עיקריות: חומרים טבעיים כמו רדיאנס (סידן המצוי בעצמות) ושומן מהגוף,  חומרים ביולוגיים כמו קולגן וחומרים סינתטיים כמו סיליקון, שהזרקתם היא פרמננטית ולא זמנית בדומה לאחרים. תהליך מילוי קמטים מתבצע על ידי הזרקה ישירה של החומר הנבחר לאזור אותו מבקשים למלא.

בוטוקס

הצעקה האחרונה של שנות ה-2,000 בתחום הרפואה האסתטית להופעה צעירה ונעימה. חיזוק קוסמטי באמצעות בוטוקס עשוי להחליק את הקמטים ולהעניק הופעה צעירה ונעימה. אך כמובן הזרקת בוטוקס אינה יכולה לסלק את הקמטים הנוצרים בשל הזדקנות/עור פגוע שמש מכוון שאלו אינם קשורים לכיווץ של שרירי הפנים. חשוב לציין שזריקת בוטוקס הוא פתרון זמני לטיפול בקמטים דינמיים.מומלץ לכל המועמדים אשר רואים עצמם כמתאימים למילוי קמטים הינם מתאימים גם להזרקת בוטוקס נשים וגברים שחצו את גיל 40, שעורם החל לאבד את האלסטיות שלו והשומן התת עורי החל להתדלדל, שעורם מעוטר קמטים אולם אינו נפול.

מהו בוטוקס?

בוטוקס הוא חומר שחוסם את האימפולסים המגיעים מהעצב לשרירים הזעירים של הפנים, הקשורים לקווי ההבעה, כך שהם אינם מתכווצים. לאחר הזרקת בוטוקס העור המכסה נותר חלק וללא קמטים. כל שאר שרירי הפנים שלא הוזרק להם בוטוקס – מתכווצים באופן נורמלי, ויוצרים הבעת פנים נורמלית. חיזוק קוסמטי באמצעות טיפול בוטוקס הוא הליך פשוט ובטוח.

טיפולי אסתטיקה

עיצוב ועיבוי שפתיים

השפתיים הן האזור הבולט והמדובר ביותר בחלל הפנים ולכן השילוב של בין טיפולי השיניים והטיפול האסתטי של  עיצוב ומילוי השפתיים מעניק את המראה של החיוך המושלם, עם שפתיים בשרניות, חושניות והרגשה טבעית לצד תווי הפנים שמקבלים מראה צעיר ורענן.

הטיפול לעיבוי שפתיים במרכז לאסתטיקה והשתלות שיניים ד"ר אריאל שוורץ, נערך בטכניקה יעילה ובטוחה, באמצעות חומרים זמניים או באמצעות סיליקון ומומלץ לבעלי שפתיים דקות מדי לטעמם, למראה חדש, מלא וחושני וכמובן לחיוך המושלם המותאם ע"י ד"ר שוורץ.

  • הטיפולים מתבצעים במרכז ע"י ד"ר אריאל שוורץ ואורך כ-10-20 דקות, בהתאם לאזור המטופל. אין צורך באשפוז או טיפול רפואי מיוחד ולאחר הטיפול משתחררים הביתה וחוזרים לשגרה באופן מיידי.

הכיני פנייך לקיץ

מאת: ד"ר אריאל שוורץ

הרפואה האסתטית בשנים האחרונות הולכת לכיוון של טיפולים פחות פולשניים וניתוחיים ויותר לכיוון של שימוש בפרוצדורות פשוטות וחומרים זמניים למטרות של טיפול בקמטים באזור הפנים. חומרים אלו הם בטוחים לשימוש וכמעט ללא תופעות לואי בשימוש נכון ומקצועי.

מחלקים את החומרים לשתי קבוצות עיקריות: הבוטוקס (דיספורט) וחומרי המילוי השונים.

הבוטוקס הוא חלבון מסוג בוטוליניום טוקסין  A המיוצר ע"י חיידק הקלוסטרידיום בוטוליניום , כאשר הוא מוזרק לשריר הוא חודר לעצב אשר אחראי על כיווץ השריר ומפחית את כיווצו. כאשר הוא מוזרק לאזורים בהם פועלים שרירי הבעה הוא מרפה אותם ובכך גורם לעור החיצוני להשאר חלק וללא קמטים.

תהליך ההזרקה היינו פשוט וקל ומתבצע ע"י הזרקת כמות קטנה של החומר באמצעות מחט דקיקה ברמת דיוק גבוהה במיוחד. הטיפול אינו כרוך בכאב למעט תחושת עיקצוץ קלה. אין צורך בהרדמה וניתן לשוב מידית לשגרת היום יום. התוצאה מתחילה להראות לאחר יומיים שלושה ומגיעה לשיאה כשבועיים לאחר ההזרקה.

השפעת הבוטוקס על הקמט היא זמנית ונמשכת בין 4-6 חודשים (ככל שמזריקים בתדירות גבוהה יותר החומר משפיע לזמן רב יותר) על מנת לשמור על פנים חלקות מומלץ לבצע את ההזרקה 2-3 בשנה.

לחומר יש אישור לשימוש ע"י ה FDA האמריקאי ומבוצעות מעל 2 מיליון הזרקות בשנה של החומר.

האזורים המומלצים לשימוש הם אזורי המצח, בין הגבות וצידי העיניים.

ניתן להשתמש בו גם לטיפול בהזעת יתר ולעיתים גם להקלה על מיגרנות ויישומים רפואיים נוספים.

הקבוצה השנייה היא חומרי המילוי, המתחלקים לזמניים וקבועים. בחומרי המילוי הקבועים אנו מוצאים בעיקר את הסיליקון ודומיו שהשימוש בו למילוי קמטים באזור הפנים שנוי במחלוקת.

חומרי המילוי העיקריים בשימוש כיום הם על בסיס חומצה היאלורונית שהוא חומר שנמצא בעור באופן טבעי. חומר המילוי מוזרק לאזור הקמט וממלא אותו ובכך יוצר תמיכה לעור הרפוי ומותח אותו.

חומרי מילוי אלו הם נספגים ומחזיקים כ 12 חודשים בממוצע, באזורים בפנים בהם השרירים מופעלים לעיתים קרובות החומר ייספג בזמן קצר יותר.

אזורי ההזרקה השכיחים לטיפול בחומרי מילוי הם הקמטים בצידי האף, צידי השפתיים, אזור השפתיים ולעיתים גם אזור עצמות הלחיים ומתחת לעיניים.

ההזרקה מלווה בהרדמה מקומית קלה והתוצאה היא מידית ובדרך כלל ללא תופעות מיוחדות.

אם כן, קיימים היום מגוון אפשרויות לטיפולים אסתטיים באזור הפנים והקיץ הוא זמן מצוין להתחיל.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות, נא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!