טיפול אסתטיקה דנטלית בשיטה המתקדמת ביותר: הלבנת שיניים תוך שעה בלבד!

חוגגים אירוע בקרוב? או אולי סתם מתחשק לכם לשדרג את החיוך בדרך המהירה ביותר?
הלבנת שיניים היא הפתרון האסתטי שלכם לחיוך זוהר, לבן וצחור, שחושף שיניים יפות ותוצאותיו הן לתקופה ארוכה. ד"ר אריאל שוורץ – המרכז לאסתטיקה והשתלות שיניים מזמינים אתכם כבר עכשיו לשדרג את החיוך באמצעות טיפול אסתטיקה בשיטה המתקדמות ביותר והמהירה ביותר ע"י מיטב החומרים, כך שתראו תוצאות מידיות בשיטות הבטוחות ביותר. *במקרים מתאימים בלבד!

נגן וידאו

הלבנת שיניים בשיטת Brite Smile

השיטה המתקדמת להלבנת שיניים הגיעה לישראל, לראשונה בישראל שיטת הלבנת שיניים ייחודית הזוכה להצלחה ברחבי העולם ומביאה עמה חדשנות מבחינת בטיחות, יעילות ותוצאות לאורך זמן.

BriteSmile נשענת על פטנט המשלב שני אלמנטים מנצחים המבטיחים תוצאות מרשימות לאורך זמן: ג'ל מיוחד להגברת אלמנט ההבהרה ומנורה ייחודית שהיא פטנט רשום, הפולטת אור כחול מתון, שמשפיע על הג'ל ומאיץ את פעולת ההלבנה. החומר הפעיל שבג'ל מייתר את הצורך בשימוש בחומרי הלבנה אגרסיביים המצויים בשיטות אחרות ומכיל מרכיבים כגון גליצרין ומים מזוקקים, שמונעים את התייבשות החומר בפה ומאפשרים הלבנת שיניים בטיחותית ותוצאות מרביות. הג'ל הג'ל מכיל רק 25% הידרוג'ן פרוקסיד (hydrogenperoxide H2O2) לעומת המתחרים האחרים המכילים עד 50%. למנורה הייחודית של Brite Smile שני יתרונות מרכזיים: הראשון, היא אינה פולטת גלי חום או קרני UV  מזיקות ומגיעה לחום של 3.2 מעלות צלסיוס בלבד, והשני, היא מאירה ומלבינה את כל קו החיוך באופן אחיד. 

המנורה, שאורך הגל שהיא מפיצה מותאם לפעילות משולבת עם הג'ל, נבדקה במבחנים קליניים ונמצא שאינה פוגעת באמייל של השן או ברקמת החניכיים והיא בטוחה לשימוש. שיטת Brite Smile מאושרת ע"י מנהל התרופות האמריקאי – ה FDA. 

השיטה מתבססת על אלמנטים טיפוליים מתונים המצטיינים ביעילותם ומבטיחים הלבנת שיניים בתהליך נעים ובטוח בטיפול שאורכו שעה אחת בלבד, ב-3 סבבים של 20 דקות.

BriteSmile הוכחה כטכנולוגיית הלבנת השיניים היעילה ביותר, שמשיגה בממוצע שיפור של 8 דרגות בסולם ויטה – יותר מכול השיטות האחרות המוצעות בשוק הכרוכות בקרצוף או חימום אגרסיבי של השן. הטיפול בשיטה מבוצע על ידי רופאי שיניים שהוכשרו במיוחד בנושא וניתן במספר מצומצם של מרפאות שיניים נבחרות ברחבי הארץ בניהם ד"ר אריאל שוורץ – המרכז לאסתטיקה והשתלות שיניים.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות, נא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!