תפריט ראשי

irok

irok

גשר בשיניים שקוף בשיטת iROK לשיניים מושלמות 
שיטת iROK הייחודית, מתבצעת באמצעות סדרת קשתיות פלסטיק שקופות – בלתי נראות, המותאמות באופן אישי לכל מטופל ומזיזות את השיניים בהדרגה באמצעות אטצ'מנטים (מחברים)מיוחדים, עד שהן מגיעות למצבן האופטימלי. 

גשר בשיניים שקוף בשיטת iROK, מבוסס על טכנולוגיית לייזר תלת מימדית ממוחשבת, מהמומלצות בעולם. שיטה זו אינה פולשנית ובמהלך הטיפול, תוכלו לדבר, לצחוק בחופשיות ולחייך חיוך רחב, מבלי שניתן לראות כי אתם בעיצומו של הליך יישור שיניים. כל זאת במחיר דומה למחיר של יישור שיניים באמצעות גשר רגיל. הצטרפו גם אתם ללקוחות iROK המרוצים בארץ וברחבי העולם, ביניהם: בני נוער, מבוגרים וגם רופאים, אשר מצאו את שיטת הטיפול כמועילה ביותר ליישור שיניים בקרב המטופלים שלהם. 

מה זה iROK
 iROK הינה שיטת טיפול חדשנית ומהפכנית ליישור שיניים שקוף ובלתי-נראה המתאימה לכ-85% ממקרי ליקויי הסגר למבוגרים ולנוער. המערכת מבוססת על טכנולוגיית לייזר ממוחשבת בתלת-מימד הנקראת orthorx-logo המבטיחה לך טיפול נוח,יעיל ומהיר יותר מכל שיטת טיפול אחרת ליישור שיניים. 

בהתאם לנתונים המתקבלים מהמערכת הממוחשבת ועל פי מטבעי השיניים שלך, מיוצרות בהתאמה אישית, סדרה של קשתיות שקופות וניידות המורכבות על השיניים ומוחלפות מידי שבועיים עד שלושה שבועות. הקשתיות מזיזות את השיניים בהדרגה בהתאם לתוכנית הטיפול ולתכנון שנעשה בהדמיה עד שבסוף הטיפול, השיניים מתיישרות עם חיוך מושלם שתמיד חלמתם עליו.

התוכנה הבלעדית של חברת iROK, מציגה את תכנית הטיפול שלך על גבי המחשב ומאפשרת לך לראות באופן וירטואלי ובתלת מימד את כל מהלך תזוזת השיניים, שלב אחר שלב באופן הדרגתי, כדי שתדע תמיד כיצד יראו שינייך בסיום הטיפול וכל זאת עוד לפני שהתחלת את הטיפול. היום הכל יותר פשוט בעזרת האפליקציה הבלעדית של iROK המבוססת על תוכנת OrthoRx, האפליקציה זמינה להורדה בחינם ישירות למכשיר הסלולרי או הטאבלט שלכם, דרשו מהרופא שלכם שם משתמש וסיסמה כדי שתוכלו לראות את ההדמיה האינדיבידואלית המדמה את כל מהלך הטיפול וכך תעקבו מקרוב אחר התקדמות הטיפול בשקיפות מלאה עד להשגת התוצאה שהובטחה לכם בהדמיה, איירוק ותתחיל לחייך. 

משך זמן הטיפול בשיטת iROK 
נקבעת על ידי הרופא שהשלים הכשרה והסמכה בשיטת iROK או בעל הכשרה קודמת ובהתאם לצרכים הספציפיים של כל מטופל. משך הטיפול מתוזמן וידוע מראש ללא הפתעות ועם הצלחה מובטחת תוך 6 – 10 חודשים בדרך כלל.

השיטה מתאימה ברוב המקרים למבוגרים ונוער מעל גיל 14


 

 

 

 

 

מהיר וכבר לא עצבני: איך 

עוברים טיפול שורש ושיקום

בקלות ובמהירות? 

______________________

לכתבה המלאה ב-