תפריט ראשי

CEREC כתרים לשיניים בביקור אחד

CEREC כתרים לשיניים בביקור אחד


החיוך ההוליוודי עכשיו אפשרי באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר!

לא בא לכם שיטרטרו אתכם במספר מפגשים ואתם צריכים פתרון מידי עם התוצאה האסתטית הטובה ביותר? 

מרכז האסתטיקה והשתלות שיניים בראשות ד"ר אריאל שוורץ מעמיד לרשותכם את פסגת הטכנולוגיה העולמית לחיוך מושלם ומדויק בביקור אחד וכבר עכשיו אתם יכולים ליהנות מטיפול של מכשיר ה- CEREC בשיטה המתקדמת ביותר! 

סריקה וחריטה במרפאה ללא צורך במטבעים - שחזור לאורך זמן, ייצור שחזורי חרסינה, כתרים, סתימות ללא מתכת, ייצור שחזורים זמניים, רמת אסתטיקה גבוהה מאוד ושוב כל זאת - בביקור אחד! 


הטכנולוגיה המתקדמת ביותר סריקה וחריטה במרפאה ללא צורך במטבעים, שחזור לאורך זמן*יצור שחזורי חרסינה, כתרים, ציפוי חרסינה, שיקום על גבי שתלים, סתימות ללא מתכת תוך שעה, יצור שחזורים זמניים תוך שעה, רמת אסתטיקה גבוהה מאוד ובביקור אחד במרפאה! טיפול זה מהווה בהחלט בשורה גדולה למטופלים אשר נהנים ממפגש אחד ולא מטרטור של בין 4-5 מפגשים, תוצאות מדהימות וכל זה לצד עלות זהה כמו זאת שנדרשת עבור כתר סטנדרטי הנשלח למעבדה. 

ד"ר אריאל שוורץ דאג להעמיד לרשות מטופליו את הטכנולוגיה המתקדמת של סריקה והחריטה במרפאה וזכה לטפל באלפי מטופלים מרוצים. כשהחל לספק את הטיפול חסך זמן רב בטיפוליו עם תוצאות אסתטיות ברמה גבוהה ביותר. מטופליו נהנים משרות מהיר ביותר וחסכו טרטור רב של מפגשים באמצעות המכשיר הייחודי המצוי במרכז האסתטיקה והשתלות שיניים. 


אופן הטיפול של המכשיר הייחודי: 

בתחילה נלקח מהמטופל מדידה ממחושבת תלת מימדית של השן, שנשלחת באופן מידיי למחשב המכין מודל תלת מימד מדויק על פיו נבנה הכתר. בשלב זה המטופל שותף מלא לתהליך ויכול להעיר לתת ולבצע שינויים און ליין בהתאם לשביעות רצונו. קובץ זה נשלח אל המכשור בטכנולוגיה המתקדמת ביותר (מכשיר הסרק), שמייצרת את הכתר. והתוצאה: כתר קבוע עם רמת אסתטיקה גבוה ואיכותית ביותר, כאמור - בביקור אחד בלבד. 


למי זה מתאים?

מדובר בטיפול יעיל, מדויק ומהיר, המאפשר להגיע לתוצאות אסתטיות ברמה הגבוה ביותר ובזמן הקצר ביותר. רפואת השיניים בישראל ובעולם עברה שינויים רבים, והמטופלים כבר לא מגיעים למרפאה רק כי כואב לנו שיש חור וצריך סתימה, וגם לא רק לטיפול עקירה ושתל שייקח זמן ממושך, כי אחרי הכל אין לנו זמן, אנו רוצים הכל מיד ועכשיו. המודעות שלנו עלתה וגברה והדרישה ההולכת וגוברת לטיפולי אסתטיקה שונים ברמה הגבוה ביותר ולא בהכרח רק כי זה הכרחי בריאותי, אלא גם כדי שנוכל להראות טוב יותר לפני אירוע, בעבודה, בחיי הזוגיות, לצילומי הרשתות החברתיות ועוד. לסיכום הטיפול מתאים לכל מי שרוצה לחסוך לעצמו זמן, להגיע לתוצאות אסתטיות מעולות ומדויקות והכי חשוב כדי להחזיר את הביטחון והחיוך שאבד בשביל ההרגשה העצמית.


 

 

 

 

 

מהיר וכבר לא עצבני: איך 

עוברים טיפול שורש ושיקום

בקלות ובמהירות? 

______________________

לכתבה המלאה ב-