תפריט ראשי

מילוי קמטים

מילוי קמטים

ד"ר אריאל שוורץ בעל הסמכה לטיפולים אסתטיים באזור הפנים

כולנו רוצים הופעה נאה וצעירה יותר, קמטים הם עניין  של גיל, גנטיקה ואורח חיים, אך ייתכן גם אם תנהלו אורח חיים בריא ומאוזן כי בגופכם קיימים גנים שלא גוזרים עליכם התקמטות מהירה. אזורי הקמטים יבואו באזור המצח, מעל השפה העליונה, מתחת לשפה התחתונה ובצדי השפתיים, בין הגבות ובצדי האף. במילים אחרות, היכן שיש עור יש סיכוי לקמטים. קמטים מטופלים על ידי מילויים בחומרים שונים, רובם בעלי השפעה זמנית וחולפת. אין הגבלת גיל, אולם רוב הפונים לטיפול למילוי קמטים הם נשים וגברים שחצו את גיל 40, אשר החל עורם לקבל קמטים.
בפגישת הייעוץ יאבחן ד"ר אריאל שוורץ את מצבך על פי מצב קמטים ויתאים לך טיפול בהתאם לנתונים פיזיים המיוחדים לך. הרופא יסביר לך איזה
חומר מילוי בחר להזרקה ומדוע, את מהלך הטיפול בקמטים ואת תוצאות הטיפול הצפויות. לחלק מהחומרים יש לערוך בדיקת רגישות לפני הטיפול עצמו. כמו בכל טיפול אחר, גם כאן כדאי לשאול כל שאלה שעולה על דעתך במהלך הייעוץ, כדי שתרגישו בטחון מלא לפני הטיפול.


*כל החומרים הזמניים בהם נעשה שימוש במרפאת ד"ר אריאל שוורץ למילוי קמטים הם בטוחים ומאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי. 

 

 

 

 

מהיר וכבר לא עצבני: איך 

עוברים טיפול שורש ושיקום

בקלות ובמהירות? 

______________________

לכתבה המלאה ב-