תפריט ראשי

שיטת ה"לומינרס"

שיטת ה"לומינרס"

ציפוי חרסינה בשיטת ה-"לומינירס"

החיוך ההוליוודי עכשיו אפשרי!

"לומינירס" הינו פתרון אסתטי לבניית משטח חזית חדש לשן. זהו ציפוי חרסינה דקיק ועם זאת חזק מאוד, המודבק על השיניים או על כתרים קיימים. בטוח, קבוע וללא כאבים!

 

ממולץ לבצע ציפוי חרסינה לבנייה מחדש של השיניים, שינוי צבע, סגירת רווחים, שיניים שבורות ועקומות, הלבנה ומראה מושלם, לפני חתונה ואירועים.

 

ד"ר אריאל שוורץ, רופא שיניים מהמובילים בארץ, מוסמך לבצע את טיפולי ה-"לומינירס", לאחר שעבר הכשרה מיוחדת מטעם חברת "סרינט" האמריקאית.

חיוך הוליוודי ב-2 פגישות בלבד.

 

מטופלים מספרים:
'מיטל פרץ'

זה אכן באמת שינה את החיים שלי והחיוך שלי עכשיו יוצא מכל הלב ואני לא מחביאה את החיוך. הבעיה שלי הייתה אסתטית בלבד, השיניים שלי היו בריאות וממש לא רציתי לעשות כתרים כי זה בעצם להרוס את השיניים. וחיפשתי טיפול אסתטי. וזה מה שהביא אותי אל ד"ר אריאל שוורץ. הטיפול היה קל מהיר והכי טוב שיש. אין שום סיבוכים. דרושה בדרך כלל תקופה של שבועיים כדי להתרגל להרגשה החדשה בפה.

זה מדהים!  ללא כאבים. והשינוי כל כך גדול!

 

בשבוע הראשון יש קצת הפרעה קלה ואחרי שבוע הרופא פותח את הרווח בשיניים

ואז מרגישים רגיל. אוכלים ושותים הכול. עשיתי את הטיפול הזה לפני שנה וחצי.

.

כשבאתי לשאול את בעלי על הטיפול הוא הציע לי לעשות כתרים כמו כולם, אך אני עקשנית והחלטתי ללכת על שיטה הלומינירס. ברגע שבעלי ראה את התוצאה הוא היה מאושר כמוני ואולי אף יותר.

 

אסנת לוי

כששאלתי את אסנת על הטיפול שעשתה אצל ד"ר אריאל שוורץ היא בהתלהבות אמרה: פלאים ותענוגות, השיניים שלי היו עקומות ולא ישרות וגם צהובות. ד"ר אריאל שוורץ יישר לי את השיניים ושם לי צבע הכי לבן שיש. בקיצור הוא יצר לי פה כזה שאנשים עוצרים אותי ברחובות. למותר לציין כי ד"ר שוורץ הוא בעל מקצוע מדהים. אין כאבים ואין טיפול ארוך.

כל התהליך קצר ומושלם. זה הדבר הכי חשוב שעשיתי בחיים שלי

 

המשפחה שלי הקרובים והחברים כולם חשבו שעשיתי הלבנה.

כולם שואלים אותי: איך זה שיש לך שיניים כאלה מדהימות ואני מחייכת עם החיוך המושלם ומספרת....

  

 

 

 

 

מהיר וכבר לא עצבני: איך 

עוברים טיפול שורש ושיקום

בקלות ובמהירות? 

______________________

לכתבה המלאה ב-